Kino

Kino za Rogiem w Płocku

Radosław Łabarzewski tel: +48 24 366 43 52

e-mail: kinozarogiem@pokis.pl

ul. Jakubowskiego 10 09-402 Płock

FB

 Kino za Rogiem w Płocku spełnia  wszelkie standardy komercyjnych kin sieciowych, w szczególności wysoką jakość obrazu i dźwięku.  Dysponuje stałym ekranem ramowym 384x216 cm (format: 16x9), projektorem o rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 pikseli (jasność od 1500 do 3500 ANSI lumenów) i systemem nagłośnienia w postaci amplitunera wielokanałowego dźwięku 7.1 z minimalną mocą 80 Wat wraz z głośnikami dedykowanymi dla systemów 7.1 z aktywnym głośnikiem superbasowym (subwooferem).

Mamy 30 wygodnych, miękkich foteli, a dla chętnych worki sako, które uwielbiają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Ceny biletów kształtują się na poziomie od 3 zł do 8 zł.

WWW.KINOPOKIS.PL

Zwykle wyświetlamy filmy w środy (g. 19) i w soboty (g. 15 – seans dla dzieci, 17 i 19.15), ale bardzo chętnie przygotowujemy seans na zamówienie.


Z tej oferty korzystają już płockie przedszkola i szkoły każdego szczebla, zamawiając seanse w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych lub z okazji różnych świąt i szkolnych wydarzeń, np. w Dniu Chłopaka lub na Dzień Kobiet.

Mile widziane są grupy znajomych, przyjaciół, które chciałby spędzić czas we własnych gronie oglądając film, np. młode mamy, fani fantastyki, stowarzyszenia lub grupy seniorów chcących obejrzeć kroniki filmowe poświęcone Płockowi. Organizujemy również spotkania filmowe i przeglądy (m.in. O!PLA - festiwal polskiej animacji, WATCH DOCS - prawa człowieka w filmie, Filmowy Płock).

 

Od 2018 roku prowadzimy też stałe zajęcia edukacyjne, tj. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Lubicie dobre kino, zarówno pod względem treści jak i poziomu technicznego? Chcecie sami budować repertuar? Kino za Rogiem w Płocku jest dla Was. Mamy atut dużych kin (wysoka jakość obrazu i dźwięku), a jednocześnie kameralną, niemal domową, atmosferę.

Kino za Rogiem w Płocku – małe kino – ogromnych możliwości. Przyjdź i zobacz!

 

 

 

 

 

Repertuar