Kino

Kino za Rogiem w Starym Mieście

Urszula Czeczkowska-Kazuś tel: +48 697 481 147

e-mail: kinozarogiem@stare-miasto.pl

ul. Kasztanowa 1a 62-571 Stare Miasto

FB

Kino w Starym Mieście powstało w budynku Świetlicy Wiejskiej na ul. Kasztanowej 1 a. Przeprowadziliśmy w nim szereg prac budowlano-adaptacyjnych, wybudowaliśmy specjalną konstrukcje stopniową pod fotele, zadbaliśmy o akustykę, zaciemnienie ścian i okien. Zamontowaliśmy profesjonalny cyfrowy sprzęt audiowizualny. Godziny wytężonej pracy od projektu do wykonania przyniosły zamierzony efekt.

W naszym kinie  widz wspólnie z animatorem kina ustala repertuar i godziny seansu. Dzięki temu to właśnie Państwo pełnicie rolę odbiorcy ale i współtwórcy oferty kulturalnej. Zamawianie filmu na życzenie jest niezwykle proste, na stronie: www.kinozarogiem.pl będziecie Państwo mogli zamówić intersujący Was film i określić wspólnie z naszym animatorem dogodny dzień i godzinę projekcji. Biblioteka filmów jest niezwykle bogata i pogrupowana w kategorie. Nie brakuje hollywoodzkich przebojów, jak również filmów, które nigdy nie znalazły miejsca w dużych komercyjnych kinach.

W naszym kinie można obejrzeć nie tylko filmy, ale też transmisje na żywo wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz własne prezentacje multimedialne.

Bilety do Kina za Rogiem w Starym Mieście można kupić na www.ekobilet.pl, w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto lub pół godziny przed seansem w kinie.

Seans na życzenie ustalamy z animatorem kina pod nr tel.: 697481147

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do naszego KINA ZA ROGIEM W STARYM MIEŚCIE!!