Kino

Kino za Rogiem w Sompolnie

Justyna Janke tel: +48 609 627 115

e-mail: kino@sompolno.pl

ul. Kaliska 39 62-610 Sompolno

FB

Kino w Sompolnie powstało w budynku Sali Gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Sompolnie na ul. Kaliskiej 39.

 

Przeprowadziliśmy w nim szereg prac budowlano-adaptacyjnych, wybudowaliśmy specjalną konstrukcje stopniową pod fotele, zadbaliśmy o akustykę, zaciemnienie ścian i okien. Zamontowaliśmy profesjonalny cyfrowy sprzęt audiowizualny. Godziny wytężonej pracy od projektu do wykonania przyniosły zamierzony efekt.

 

W naszym kinie  widz wspólnie z animatorem kina ustala repertuar i godziny seansu. Dzięki temu to właśnie Państwo pełnicie rolę odbiorcy ale i współtwórcy oferty kulturalnej. Zamawianie filmu na życzenie jest niezwykle proste, na stronie: www.kinozarogiem.pl będziecie Państwo mogli zamówić intersujący Was film i określić wspólnie z naszym animatorem dogodny dzień i godzinę projekcji. Biblioteka filmów jest niezwykle bogata i pogrupowana w kategorie. Nie brakuje hollywoodzkich przebojów, jak również filmów, które nigdy nie znalazły miejsca w dużych komercyjnych kinach.

 

W naszym kinie można obejrzeć nie tylko filmy, ale też transmisję na żywo wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz własne prezentacje multimedialne.

 

Bilety do Kina za Rogiem w Sompolnie można kupić u animatora pół godziny przed seansem w kinie.

 

Seans na życzenie ustalamy z animatorem kina pod nr tel. 609 627 115

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Repertuar