Kino

Kino za Rogiem w Wolsztynie

Jacek Pers tel: +48 696 195 065

e-mail: wolsztyn@kinozarogiem.pl

ul. Dworcowa 6 64-200 Wolsztyn

Kino za Rogiem w Wolsztynie znajduje się w budynku Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego czyli dworca przy ulicy Dworcowej nr 6. Jest to nowoczesna, 28 osobowa sala multimedialna, spełniająca wszystkie wymogi profesjonalnego kina. Możemy pochwalić się doskonałą jakością obrazu, wspaniałym dźwiękiem, zaciemnieniem i klimatyzowanym pomieszczeniem gwarantującym komfort odbioru. Taki zestaw daje niezapomniane wrażenia i zapewnia głęboką imersję widza w oglądany na wielkim ekranie film.

Takiej placówki w naszym regionie dotychczas brakowało. Celem działalności kina jest upowszechnienie kontaktu ze sztuką filmową, ale także miłe spędzenie czasu podczas seansów. Oprócz proponowanego przez nas repertuaru, to widz może zdecydować, co chce obejrzeć. Wystarczy zadzwonić albo w wysłać do nas swoją propozycję. Sala kinowa może służyć mieszkańcom również do innych celów. Jeśli chcesz zorganizować  pokaz slajdów, puścić film z wesela czy wakacji, zorganizować pokaz czy szkolenie... zadzwoń. Paleta wykorzystania naszego potencjału jest ogromna. 

Portfolio Kina za Rogiem w Wolsztynie to blisko tysiąc filmów. Często są to kinowe hity, przeznaczone dla każdego przedziału wiekowego, ale mamy także do zaoferowania ambitne kino studyjne dla koneserów, ekranizacje lektur szkolnych, filmy dokumentalne  czy muzyczne ( w tym najwyższej klasy muzyka operowa czy poważna). Wejdź na stronę www.kinozarogiem.pl/filmy i wybierz swój ulubiony film.

Masz pytania? zadzwoń do nas: 696 195 065 lub wejdź na naszą stronę na Facebooku: Kino za Rogiem w Wolsztynie, albo zobacz co mamy do zaoferowania na www.domkulturywolszty.pl/kino

 

Aktualny repertuar będzie też dostępny na stronie Urzędu Miejskiego oraz w lokalnej prasie.

Czekają na Ciebie wielkie emocje, niezapomniane wrażenia i atrakcje. Film to sztuka, rozrywka i wspaniała alternatywa spędzania czasu. A teraz nie musisz już jeździć do multipleksów w dużych miastach. Masz przecież swoje ulubione Kino za Rogiem w Wolsztynie.

Zapraszamy

Repertuar