Kino

Kino za Rogiem w Chmielnie

Angelika Leyk tel: +48 506 867 699

e-mail: kino@chmielno.pl

ul. Gryfa Pomorskiego 20 83-333 Chmielno

FB

Kino za Rogiem w Chmielnie ulokowane jest w centrum miejscowości, w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Przytulna sala kinowa jest doskonałym miejscem do oglądania filmów w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. W kinie dostępne są wygodne, miękkie fotele, w tym dwie dwuosobowe knapy, a także bardzo wygodne worki sako, uwielbiane nie tylko przez dzieci. Bilety na seanse można kupić już od 5 zł.

 

Repertuar Kina w Chmielnie obejmuje produkcje fabularne, dokumenty i filmy animowane. W programie znajdują się zróżnicowane cykle tematyczne przeznaczone zarówno dla koneserów, dla najmłodszych, jak i tych, którzy w kinie szukają rozrywki i chwili wytchnienia od codzienności.

 

Zwykle wyświetlamy filmy w piątki i niedziele, ale bardzo chętnie przygotowujemy seans na zamówienie i wynajmiemy salę na wyłączność.

 

Z tego udogodnienia korzystają już pobliskie przedszkola i szkoły każdego szczebla, zamawiając seanse połączone z animacjami, warsztatami tematycznymi lub z okazji różnych świąt i szkolnych wydarzeń.

 

Do skorzystania z filmów na życzenie zapraszamy także grupy znajomych, przyjaciół, które chciałby spędzić czas we własnym gronie oglądając film. Zarówno młode mamy, fani sportu, stowarzyszenia, a także grupy seniorów znajdą coś dla siebie. Filmy na życzenie można wybierać z biblioteki Kina za Rogiem. W tym celu należy skontaktować się odpowiednio wcześniej z animatorem KzR.

 

Poniżej udostępniamy Wam regulamin kina i formularz rezerwacji projekcji dla grup zorganizowanych.

 

Zapraszamy!

 

 

 

Repertuar